BK ŠKP 08 Banská Bystrica  - BKM Žilina-Závodie 48:34 (10:09,08:03,08:16,22:06)
Mühlbergerová 12, Chytilová 6, Michaličková 4, Stroková 4,  Hulmanová 3, Maliarová 2, Dubielová 2, Brunová 1, Futová, Pjatáková, Šarayová, Verešová

Zápas 3:3 - 07:13

Hodnotenie trénera:
Zápas 5:5 bol veľmi vyrovnaný, pekné akcie sa striedali na oboch stranách ihriska. Po prvom polčase sme prehrávali iba o 6 bodov. Dokonca po našom zlepšenom výkone v tretej štvrtine, či v obrane, či v útoku, sme išli do záverečnej štvrtiny s náskokom 2 bodov. Vyrovnaný stav bol ešte 5 min. pred koncom, no v závere sa prejavila vyhratosť dvoch opôr bystrického družstva, ktoré dokázali naše hráčky ubrániť a zároveň aj skórovať v dôležitých momentov, čo znamenalo výhru Banskej Bystrice nakoniec až o 14 bodov.
V mini zápasoch zápasu 3:3 sme dokázali vyhrať 6 z nich, 1 skončil remízou a v 3 sme ťahali za kratší koniec. V sumáre sme dokázali poraziť Banskú Bystricu 13:7, čo ma veľmi teší, nakoľko v týchto zápasoch je omnoho väčšia potreba spolupráce medzi dievčatami, v čom sme boli jednoznačne lepší ako súper.