Mühlbergerová 8, Strokvá 7, Brunová 6, Tereňová 4, Chyzilová 2, Maliarová 2, Hulmanová 2, Verešová, Šelingová, Jamborová, Bučáková

Zápas - 3:3

BAM Poprad - BKM Žilina 10:12 po predĺžení

Hodnotenie trénera:
"Do zápasu 5x5 dievčatá nastúpili s veľkou chuťou odčiniť prehru z pred týždňa a rozlúčiť sa s touto sezónou víťazstvom. Už v prvej štvrtine sme si dobrou hrou vybojovali náskok, ktorý súperky v priebehu druhej štvrtiny ešte dokázali zmazať, ale v druhom polčase sme už na ihrisku dominovali a zaslúžene vyhrali. Dievčatá si zaslúžia veľkú pochvalu za odvedený výkon.
V zápase 3:3 sa zvádzali veľmi vyrovnané mini zápasy a po ich odohraní bol stav vyrovnaný 10:10 a nasledovalo predĺženie. V ňom naše baby boli úspešnejšie a dotiahli aj tento zápas do víťazného konca, za čo im patrí veľká pochvala."