Mladšie mini porazili Poprad v 3x3 po ťažkom boji

BAM Poprad - BKM Žilina-Závodie 54:24 (12:04,24:00,02:16,16:04)
Mühlbergerová 12, Chytilová 4, Šlosárová 2, Brunová 2, Hulmanová 2, Maliarová 2, Stroková, Michaličková, Dubielová, Futová, Pjatáková, Šarayová

Zápas 3:3 - 10:12 po predĺžení

Hodnotenie trénera:
Do zápasu nastúpil Poprad aj s troma hráčkami, ktoré majú skúsenosti z vyššej súťaže a ich vyhratosť a skúsenosti boli citeľné. V prvom polčase, ale hlavne v druhej štvrtine, nás k ničomu nepustili a vytvorili pre družstvo Popradu vysoký náskok. V tretej štvrtine, po bojovnejšom výkone z našej strany, sme dokázali aj my súpera zatlačiť a uvedenú štvrtinu sme vysoko vyhrali, no v poslednej štvrtine sa opätovne prejavili väčšie skúsenosti popradských najlepších hráčok a náskok ešte zvýšili.
Zápas 3:3 (v tomto prípade až 12 mini-zápasov, nakoľko boli až dve predĺženia) sme odohrali v úplne inom nasadení ako v predchádzajúcom zápase, dievčatá príkladne bojovali, žiadna lopta nebola pre nich stratená a dokázali sme byť vyrovnaným súperom dievčatám z Popradu, dokonca spolupráca našich hráčok bola lepšia ako súperova. Po 10 zápasoch bol stav vyrovnaný 10:10 a nasledovalo predĺženie, v po prvom sa ešte nerozhodlo, no v druhom naše dievčatá dali o jeden kôš viac a zaslúžené sa mohli tešiť z víťazstva.