Poďakovanie sponzorovi Exact Systems

18.11.2013 18:26

Aj v tejto neľahkej ekonomickej situácii na Slovensku a vlastne aj v celej Európe sa nájde firma, ktorá si váži deti, našu budúcnosť, a podporuje ich športové snaženie. Firma Exact Systems Slovakia s.r.o., www.exactsystems.sk podporuje náš mladý klub už tretí rok. Tento rok nám zakúpili nádherné mikiny s logom Basketbalového klubu mládeže Žilina-Závodie. Veľmi nás potešil tento sponzorský dar, pretože náš klub sponzorujú takmer výlučne rodičia hráčok a mnohí z nich majú obmedzené finančné možnosti.
Všetkým mladým športovcom, by určite pomohla aj zmena vo financovaní športu zo strany štátu, či už väčšími dotáciami alebo daňovým zvýhodnením pre firmy, ktoré môžu a chcú finančne pomáhať športovcom. Predseda predstavenstva Exact Systems Slovakia s.r.o. pán Radovan Meleš v sobotu po víťazných domácich zápasoch s Ružomberkom osobne odovzdal mikiny našim hráčkam. Pre dievčatá to bolo prekvapenie a o to viac sa tešili.
Ešte raz mu touto cestou srdečne ďakujeme v mene celého Basketbalového klubu mládeže Žilina-Závodie.

 

Peter Herman, manažér klubu

 

 

Späť