13.01.2020 15:59
BKM Žilina - BK AŠK Slávia Trnava 56:48 (36:32)
Soliarová 14, Gondová 13, Škorvánková 13, Belčíková 7, Riljaková 4, Szemanová 4, Zvaríková 1, Rajčanová, Šošková, Slavíková, Rádiková, Pekárová

Komentár trénera:
Po mesačnej prestávke sme v domácom zápase nastúpili proti družstvu Trnavy. Zápas bol vyrovnaný, obe družstva dobre bránili a stále sa striedali vo vedení. Až 4 minúty pred koncom za stavu 46:48 sa nám agresívnou obranou podarilo zlomiť súpera a do konca zápasu už neinkasovať žiaden kôš. Na opačnej strane ihriska po dobre zahraných akciách sme si vytvárali voľné strely, ktoré sme dokázali premeniť a šnúrou 10:0 sme zápas priviedli do víťazného konca. Dievčatá predviedli bojovný výkon, hrali disciplinovane, bez zbytočných chýb, za čo si záslužia pochvalu.